На головну Новини У Володимирі відбувся другий Форум з децентралізації

У Володимирі відбувся другий Форум з децентралізації

98

Протягом двох днів 30 та 31 березня у Володимирі-Волинському відбувався Форум «Децентралізація – шлях до розвитку громад» присвячений втіленню реформи місцевого самоврядування на теренах Прибужжя. Захід організовано ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту «Модельний округ» Програми USAID РАДА, учасником якої є народний депутат Ігор Гузь.

Це вже другий Форум, який демонструє досить успішну динаміку розвитку. За словами менеджера програми USAID РАДА Ігоря Парасюка, він фактично є дієвим комунікаційним майданчиком для обговорення важливих питань, від яких залежить сталий розвиток регіону.

- реклама -

Під час свого виступу на Форумі Ігор Гузь розповів про досягнення та прорахунки регіону при втіленні реформи місцевого самоврядування. Так, народний депутат переконаний, що альтернативи об’єднанню територіальних громад наразі немає і він щиро вболіває та сприяє тому, аби округ №19 був першим на Волині, який вже до кінця року формуватиметься виключно із громад.

У заході взяли участь віце-консул Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку Марек Запур, начальник відділу взаємодії з місцевими органами влади Департаменту Мінрегіону, політолог Валентин Маліновський, голова Зимнівської ОТГ В’ячеслав Католик, сільський голова Грабовецької ОТГ Богдан Барабаш, які поділились корисною інформацією для тих громад, які вже створились і тих, які тільки перебувають на шляху об’єднання, а також поділились своїм практичним досвідом у цьому напрямку.

У рамках Форуму відбулись панельні дискусії, лекції та практичні заняття. Усі учасники мали нагоду відвідати Зимненську ОТГ та оглянути у селах Зимне, Бубнів та Селець об’єкти, де вдалось втілити ті чи інші проекти після створення ОТГ.

Детальніше про цей захід читайте у наступному номері газети «Слово правди».

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

шістьнадцять − 6 =