Новини

У Володимирі відкриється музична студія

Володимирська, Громади, Культура, Новини
1497 переглядів

 Дітей та дорослих, які люблять музику та хочуть навчитися співати, грати на фортепіано й творчо розвиватися, запрошують до музичної студії TA NOTA, яка невдовзі запрацює у нашому місті.

Засновниці музичної студії, мати та донька, Світлана Сурмик і Тетяна Табаченко – професіонали своєї справи. Вони обоє-викладачі Володимирського фахового педагогічного коледжу імені Агатангела Кримського.  Світлана вже 40 років навчає студентів гри на фортепіано та викладає методику музичного виховання здобувачам освіти шкільного та дошкільного відділень після закінчення навчання у  Київському педагогічному університеті.

Любов до музики і співу вона передала своїй доньці-Тетяні,яка свою фахову музичну освіту отримала,закінчивши престижну Київську середню спеціалізовану музичну школу-інтернат імені М.В.Лисенка .А далі-навчаючись у Київському педагогічному університеті імені М.Драгоманова та Київському національному університеті культури і мистецтв,де здобула ще одну кваліфікацію артиста-вокаліста та викладача.

На рахунку засновниць студії-чималий артистичний досвід.Мама і донька є учасницями відомих у нашому місті колективів “Розмай” та квартету “Родослав”.Вони також радують своїми чарівними голосами у сольних виступах та в дуеті на  сценах рідного коледжу і нашого міста.

Мають напрацьований сучасний репертуар та чимало нагород на всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

Ідея створення студії виникла у Тетяни давно, та поштовхом стали саме запити від студентів, які хочуть мати ширший розвиток своїх музичних здібностей, а її мати Світлана радо підтримала ідею. Разом вони вирішили створити простір, де кожен охочий зможе удосконалювати свої не лише вокальні здібності, а й навички гри на фортепіано. Засновниці зазначають, що на заняттях очікують дітей від п’яти років, а для дорослих вікових обмежень немає, адже ніколи не пізно почати вчитися чомусь новому. Діти також можуть поєднувати вокал та гру на фортепіано на одному занятті.

Світлана каже, що музика це не лише про мистецтво, а й про психологічний комфорт, адже “коли співаєш – ти вивільняєш емоції”. Недарма існує музикотерапія, яку використовують для поліпшення емоційного, інтелектуального та естетичного  самопочуття.

Окрім вокалу та фортепіано, для дошкільнят у студії викладатимуть  предмет, орієнтований на ранній музичний розвиток інтелектуальних та фізичних здібностей дитини.

Набір учнів уже розпочато, а познайомитися з викладачами чи дізнатися про те, як будуть відбуватися заняття,  можна буде 1 червня о 14.00 на відкритті студії, яка знаходиться за адресою: вулиця Ковельська 129 (біля ліцею № 3).

Коментарі
Теги: "Володимир, Студія вокалу
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up