Новини

У Володимирі-Волинському навчатимуть створювати та розвивати вуличні та квартальні комітети

Архів
21 переглядів

У вівторок, 23 травня відбудеться майстер-клас на тему «Як використовувати будинкові, вуличні та квартальні комітети для розвитку міста та території де ми живемо?». Час початку заходу: 13:00 Місце проведення: буде уточнене за телефоном 095-64-54-655, Ірина Гайдучик. Організатори: Волинський ресурсний центр розвитку місцевої демократії Спікери: Ірина Гайдучик – голова Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії, Петро Лавринюк – експерт Ресурсного центру.

Впродовж заходу ви дізнаєтесь: як створити та започаткувати ефективну діяльність будинкового, вуличного чи квартального комітету (орган самоорганізації населення); яке місце органів самоорганізації населення в системі органів місцевого самоврядування; які вигоди для громади від створення ОСН; повноваження ОСНів та можливості їх використання для розвитку території, успішні практики України та Волині; можливості делегування місцевої радою додаткових повноважень для ОСН на прикладі діяльності громадських інспекторів із благоустрою у громадах України; додаткові можливості розвитку громади та залучення додаткових фінансових ресурсів через створення ОСН.

Для діючих комітетів окремо висвітлюватиметься тема приведення установчих документів діючих органів самоорганізації населення у відповідність до нового Податкового законодавства (як не втратити статус неприбутковості). Захід відбуватиметься в рамках реалізації проекту «Волинь – територія розвитку місцевої демократії», що реалізується Асоціацією підтримки та розвитку ОСББ та ОСН за підтримки програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up