Новини

У Володимирі вперше відзначили День добровольця

Архів
30 переглядів

  Володимирчани, котрі цього вівторка пробігали через площу Героїв, мимоволі зупинялись аби послухати запальну гру  військового оркестру Володимир-Волинського військового з’єднання. Багатьох цікавило з якої ж нагоди таке дійство? Як з’ясувалось, на честь відзначення нового свята Дня добровольця, яке з’явилось в українському календарі лише цьогоріч.

День добровольця установлений 17 січня Верховною Радою з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань.

Зараз важко підрахувати, скільки володимирських патріотів захищали східні рубежі нашої держави у добровольчих батальйонах, адже більшість із них нині перебувають у лавах Збройних сил України. Саме завдяки мужності добровольців, котрі стояли пліч-о-пліч із силовими структурами, у 2014 році вдалось стримати ворога. На жаль, серед портретів на дошці пам’яті у Володимирі є світлина загиблого в АТО Дмитра Колєснікова, який був бійцем Добровольчого українського корпусу. Він назавжди залишився у пам’яті рідних та близьких світлим та відважним юнаком.

   В рамках відзначення Дня добровольця на площі Героїв було встановлено імпровізований інформаційно-консультаційний пункт,  де працівник військкомату прапорщик Валентин Дрейчан роздавав інформаційні буклети та відповідав на питання охочих служити за контрактом у ЗСУ, а таких, з його слів, нині чимало.

Тетяна ІЗОТОВА

Коментарі
Теги: військові, День добровольця, оркестр, Тетяна Ізотова
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up