На головну Новини У Зарічанській ОТГ приймають заявки на конкурс місцевих ініціатив

У Зарічанській ОТГ приймають заявки на конкурс місцевих ініціатив

182

Вже вдруге у Зарічанській громаді стартує конкурс на визначення кращих ініціатив жителів громади. Прийом анкет від авторів проектів розпочався  1 липня і триватиме до 17 липня. Після розгляду заявок комісія оголосить трьох переможців конкурсу. На реалізацію проєктів з місцевого бюджету буде виділено 50 тисяч гривень. Торік завдяки цьому конкурсу на території громади з’явився новий дитячий майданчик, альтанка та пам’ятний знак.

Цьогоріч умови подання проєктів не змінилися, лише розширили перелік напрямків на які можуть бути спрямовані проекти. Отже, це можуть бути місцеві ініціативи, що стосуються благоустрою вулиць і зон відпочинку (встановлення обмежувачів руху транспорту, контейнерних площадок, озеленення та освітлення території, впорядкування кладовищ, ознакування, встановлення інформаційних таблиць тощо)  організації дозвілля (проведення спортивно – масових заходів, конкурсів, концертів, облаштування ігрових та спортивних майданчиків для дітей та молоді, культурно-мистецькі заходи, підтримка творчої та обдарованої молоді, облаштування місць для проведення змістовного дозвілля тощо).

- реклама -

Проєкти також можуть бути спрямовані  на покращення екологічної ситуації (розвиток екологічного мислення, створення нових зелених зон, встановлення смітників, в т.ч. для роздільного збору сміття,  ліквідація стихійних сміттєзвалищ, тощо), впровадження енергозберігаючих заходів та розвитку туристичного потенціалу громади (створення туристичних маршрутів, унікальних продуктів, та ін.).

У конкурсі можуть брати участь ініціативні групи ( не менше 5 осіб), громадські об’єднання та органи самоорганізації населення. Фінансування місцевих ініціатив здійснюється за рахунок коштів бюджету сільської ради при дольовій участі учасників. Загальна вартість реалізації ініціатив від Зарічанської сільської ради має не перевищувати 50 тисяч гривень  на три конкурсних проєкти: один проєкт вартістю до 30 тисяч гривень та два до 10 тисяч.

Співфінансування учасників у розмірі не менше 20 відсотків від загальної вартості проекту однієї ініціативи. Власний внесок може бути реалізований також матеріалами чи роботами учасниками проекту. Реалізація проектів-переможців – до 1 грудня 2020 року.

Подати проєкти можна двома способами: особисто в Зарічанську сільську раду або ж  надіслати електронною поштою за адресою zaricharada@gmail.com з поміткою в темі листа «Конкурс ініціатив».

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

пятнадцять − сім =