На головну Новини У Заріччі привітали учасників АТО

У Заріччі привітали учасників АТО

50

   Напередодні Дня українського козацтва та Дня захисника Вітчизни у актовому залі Зарічанської сільської ради відбувся вечір-зустріч із учасниками АТО сіл Заріччя і Федорівка.

Для наших земляків, які захищали державну незалежність на сході України, звучали щирі слова вдячності за відвагу і мужність. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих односельчан Миколи Бондарука і Олександра Давидюка та усіх загиблих вояків, котрі назавжди залишаться для нас героями.

- реклама -

Привітав учасників АТО  та усіх селян зі святом голова Зарічанської об’єднаної територіальної громади Ігор Пальонка. Від себе та від директора сільськогосподарського ТзОВ «П’ятидні»  він вручив учасникам бойових дій на сході грошові премії. Тим, хто не зміг прийти на імпрезу, премії рознесли по домівках працівники культури.

Зі сцени линули патріотичні пісні та віршовані вітання від сільських культармійців. Співали Світлана Приступа, Лариса Савюк, Тетяна Гукало, Лідія Рибка, Людмила Бойко, Людмила Пужик, акомпанував Віктор Тарасюк.

Урочистість пройшла у щирій, сердечній атмосфері. Адже ніщо так не об’єднує людей, як біда. Хтось захищає рідну землю зі зброєю в руках, інший допомагає фізично, фінансово, чи підтримує морально. Усі ми – і дорослі, і діти, прагнемо жити у вільній, незалежній Україні, – на такій ноті завершилася наша зустріч.

Світлана ПРИСТУПА,

завідуюча клубом села Заріччя.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

4 × чотири =