Новини

У застосунку «Дія» тестуть посвідчення ветерана

Лайфстайл, Новини
180 переглядів

Скоро в застосунку «Дія» можна буде додати й шерити посвідчення ветерана.

Також документ стане доступним для члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни та / або члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України.

Цифровий документ значно спростить життя ветеранів та їхніх сімей, адже замість паперового посвідчення можна буде показати електронне з детальною інформацією, а також пошерити його в «Дії».

Долучайтеся першими до оцінки нових можливостей у «Дії», якщо ви: учасник бойових дій; особа з інвалідністю внаслідок війни; учасник війни; постраждалий учасник Революції Гідності; член сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни; член сім’ї загиблого (померлого) захисника чи захисниці України. Окрім одного чи кількох з перерахованих статусів можна  взяти участь, якщо маєте: ID-карту або закордонний паспорт в Дії; верифіковану картку платника податків.

Реєструйтеся на тестування у чатботі, користуйтеся першими та діліться фідбеком з командою «Дії», як оцінюєте зрозумілість інтерфейсу, коректність та повноту даних, які підтягнуться в документ, чи вдалося відобразити документ особи, чи відображається коректно фото на посвідченні.

Коментарі
Теги: "Дія", тестування посвідчення ветерана
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up