Новини

У злісних неплатників компослуг вилучатимуть майно

Архів
2 переглядів

    Виконавча служба разом з представниками підприємства «Володимир-Волинськтеплокомуненерго» розпочала масове вилучення майна у злісних неплатників за судовими рішеннями. 

Відповідно до чинного законодавства, представники виконавчої служби мають право описувати та накладати арешт на майно боржника для погашення суми боргу. У зв’язку з цим виконавцями проведені відповідні дії та складені акти щодо боржників.

Звертаємо увагу на те, що законодавством виконавцям надані повноваження примусово стягувати заборгованість за комунальними платежамами, зокрема стягувати заборгованість з заробітної плати, пенсії та інших доходів, арештовувати рахунки та майно, в тому числі квартири боржників. Майно, що підлягає конфіскації, вилучається!

Підприємством було подано до суду 151 заяву про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за послуги з централізованого теплопостачання, з яких видано судом 98 судових наказів.   Справи злісних неплатників підприємство буде продовжувати масово передавати до суду, що призведе до збільшення суми боргу!

Якщо немає можливості в повному обсязі оплатити суму боргу, можете звернутись до підприємства для її реструктуризації.

ПТМ «Володимир-Волинськтеплокомуненерго».

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up