Новини

У змаганнях з футзалу взяли участь 8 районних команд.

Архів
7 переглядів

Днями у спортивному комплексі «Олімп» міста Володимира-Волинського проводилася першість району з футзалу серед дівчат, що навчаються у загальноосвітніх школах І-ІІ та І-ІІІ ступенів. У змаганнях взяло участь 8 команд.

Футзал, або ж міні-футбол –  командна гра з м’ячем у залі за участю двох команд по п’ять гравців кожній. Стандартний матч складається з двох рівних таймів по 20 хвилин. Демонструючи гарний настрій, позитивний заряд енергії і справжній командний дух, юні спортменки змагалися за першість у турнірі.

У підсумку, серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів впевнено перемогли дівчата ЗОШ І-ІІ ст. с. Микитичі, друге місце здобули школярки с. Микуличі, третє – учениці школи села Селець. Серед загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів виграли дівчата ЗОШ І-ІІІ ст. с.Березовичі, на другому місці – НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок» с.Льотниче, третє посіли учні ЗОШ І-ІІІ ст. с.Бубнів.
– Участь у таких змаганнях- це можливість активно та корисно провести час, весело поганяти м’яча та поспілкуватися з однолітками, – зазначив директор юнацької спортивноїї школи Володимир Гнатюк.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up