Новини

У Зимнівській ОТГ обирали Паняночку-2019

Архів
29 переглядів

Центр культури та дозвілля Зимнівської сільської ради спільно з NGO “Creative studio” створили новий проект – конкурсно-розважальну програму “Паняночка Зимнівської ОТГ”. Це не звичайний конкурс “міні-міс”, який проводять чи не в кожному населеному пункті. Наш конкурс проходив в етностилі, де маленькі українки показали свою красу та таланти.

Учасниць було восьмеро: Марія Вовк   з Чесного Хреста, Анна Денисюк з Хмелева, Дарина Рекунович  і Тетяна Самолюк з  Хобултови, Олександра Кінаш з Хмелівки,  Віолетта Войко з Микулич, Олександра Бадзюнь із  Зимного, Христина Хітько з Льотничого.

    Кожна із учасниць отримала свій титул “Паняночки”, подарунки від спонсорів (power bank-и від магазину «КПІ-Сервіс», сертифікат на товари на суму 500 гривень у магазині «Заграва» від фонду Ігоря Гузя «Прибужжя», квіти  від магазину «Фан-Фан Тюльпан», кружки та магніти від організаторів «Княжна Володимира», сертифікати на відпочинок у літньому комплексі «Острів.ОК», солодощі), а головна переможниця, якою стала Христина Хітько,  – звання “Паняночка Зимнівської ОТГ – 2019” та виграла головний приз – сертифікат на 2000 гривень для придбання товарів в ювелірному магазині «Золота Країна» від фонду «Прибужжя», сертифікат на дитячий купальник від Наталії Шандалко, власниці магазину «Ажур», та на 500 гривень – від магазину «КПІ-Сервіс».

Ведучими були Ірина Гонтарук – Княжна Володимира-2019, Ольга Сівак – Маленька принцеса Зимнівської ОТГ 2017 та Дмитро Терьохін – провідний методист центру культури та дозвілля сільради.   Окрім учасниць, на сцені виступали Олена Панасюк – солістка ЦКД сільської ради, гурт «Spark» культурно-мистецького центру та сольно – Ірина Гонтарук.

Очолював журі Борис Карпус – представний фонду Ігоря Гузя «Прибужжя», у його складі були  Максим Климюк – депутат Володимир-Волинської міської ради; Андрій Хілінський – власник магазину «КПІ-Сервіс»; Тетяна Морозова – дизайнер елітних суконь; Анастасія Тимощук – Княжна Володимира – 2019.

Людмила ОЦАЛЮК,

директор центру культури та дозвілля.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up