Новини

У Зимнівській ОТГ обиратимуть паняночку

Архів
17 переглядів

Конкурс «Паняночка Зимнівської ОТГ» незабаром відбудеться у Зимному. До участі у ньому запрошують дівчаток від 7 до 10  років, які проживають на території громади. На найкращих учасниць чекають подарунки та головний приз, який поки що організатори  тримають у секреті.

Ідея проведення конкурсу належить директору Центру  культури та дозвілля Людмилі Оцалюк, а до організації долучилася і Зимнівська сільська рада. Дійство «Паняночка Зимнівської ОТГ»  планують провести 17 червня, на другий день Зелених свят, і пов’язатийого з народнимитрадиціями.

«Дуже багато є конкурсів, де обирають так званих «міні-міс», але вони всі сучасні, у них практично не використовується народна символіка, – коментує головний спеціаліст центру культури та дозвілля Дмитро Тєрьохін. – А наш конкурс буде присвячений українській вишиванці, народному танцю та пісні, і його головними героїнями стануть маленькі україночки, “паняночки” нашої громади. Таким чином ми хочемо організувати конкурс з пропагандою української культури, а не звичайне розважальне шоу, які один одного копіюють. Запрошуємо усіх охочих дівчаток віком 7-10 років, які мешкають на території громади, спробувати свої сили у ньому».

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up