Новини

У Зимному «Маленьку принцесу-2017» обрали

Архів
23 переглядів

Десятеро дівчаток-жительок Зимнівської ОТГ взяли участь у конкурсі краси і талантів «Маленька принцеса», який відбувся минулої неділі у будинку культури села Зимне. Подарунки і маленькі корони отримали усі учасниці, а перемогу і титул – учениця Зимнівської школи Ольга Сівак.

Конкурс складався із п’яти частин – ”Загальний танець”, “Що в імені твоїм, принцесо?”, “Коли я стану дорослою”, “Моє захоплення”, “Дорогою на бал”. У перервах між ними глядачі могли насолодитися виступами танцівників зі школи танцю Романа Дячка «MJDS», учасника всеукраїнського шоу «Х-фактор»Каріма Кочкорова з Одеси, послухати незвичне поєднання інструментів від Юрія Бурцана, Михайла Левчука та Сергія Лященка і побачити колекції одягу від педколеджу.

Переможницю визначало журі у складі депутата міської ради Андрія Хілінського, журналістки АТМ «Володимир» КатериниМузичук, «Княжни Володимир-2017» АнастасіїТимощук, заступника голови Волинського осередку “Батьківщина молода” Михайла Горбача та виконавчого директора Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» Бориса Карпуса, який став його головою.

Отож, титулом «Принцеса грації» нагороджена Ганна Лукашевич, «Принцеса усмішки» – Віра Легкобит, «Принцеса ніжності» – Ольга Жолоб. «Принцесою елегантності» стала Олександра Кінаш, «Чарівності» – Катя Киричук, «Креативності» – Анна Стікут, «Артистичності» – Яна Горбунова, «Танцю» – Вікторія Загорська, «Таланту» – Ірина Католик, а «Фотографії» – Ольга Сівак. Остання також здобула головну корону.

Призи від спонсорів – квіти від «Арт флаверс», подарунки від фонду «Прибужжя», сертифікати від магазину «Шанс» та презенти від магазину «КПІ сервіс» отримали усі учасниці. Переможниця, крім того, ще й сертифікат на фотосесію у Івана Дуди, квитки на кіносеанс для всієї сім’ї від кінотеатру ім.Шевченка та особливий приз від «КПІ сервіс», а школа, у якій навчається Ольга Сівак, – грошовий приз від Зимненської сільської ради.

Віталіна МАКАРИК.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up