Новини

У Зимному побудують амбулаторію

Архів
24 переглядів

   На Волині збудують ще шість амбулаторій ЗПСМ та закуплять шість автомобілів для сімейних лікарів. Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

   У державі та на Волині зокрема продовжують розвивати систему охорони здоров’я у сільській місцевості. Зокрема, нещодавно наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України до переліку проектів та заходів, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості внесли зміни і таким чином погодили будівництво ще шести амбулаторій ЗПСМ на Волині та купівлю шести автомобілів для сімейних лікарів.

Зокрема, заплановане нове будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вулиці Миру в селі Зимне Володимир-Волинського району. На амбулаторію уже виготовлено проектну документацію, яка зараз перебуває на експертизі. Наступний крок – оголошення тендерів.

Нагадаємо, що за кошти держбюджету в області вже зводять 15 амбулаторій та придбали 15 автомобілів для сімейних лікарів. Загалом на сьогодні у Волинській області триває будівництво на 132 мільйони гривень. Усе це відбувається у рамках цільової державної перехідної субвенції у розмірі 189 мільйонів гривень (постанова КМУ від 6 грудня 2017 року №983 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості»).

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up