Новини

У Зимному відкрили молодіжний центр

Архів
24 переглядів

У формі свята “День знань+” відбулося відкриття молодіжного центру Зимнівської ОТГ. На ньому побували очільник громади В’ячеслав Католик, спеціаліст гуманітарного відділу Олена Гус, модератори методичного кабінету, експерт із комунікацій Волинського центру розвитку місцевого самоврядування Олена Кузьмич, молодь громади.

Голова ГО “Зимне” Юлія Степанюк запевнила, що молодіжний центр стане майданчиком для постійного професійного та творчого розвитку молоді. Метою діяльності молодіжного центру є сприяння соціалізації та самореалізації молоді, її інтелектуальному, моральному, духовному розвитку, реалізації творчого потенціалу та національно-патріотичному вихованню, популяризації здорового способу життя, працевлаштуванню та зайнятості у вільний час, молодіжному підприємництву, забезпеченню громадянської освіти молоді.

На святі “День знань+” не лише розповіли про можливості центру та його діяльність, а й провели ряд майстер-класів, до яких долучилася молодь громади. Школярам, зокрема, сподобалася «цікава хімія», під час якої вони побачили різноманітні досліди.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up