Новини

У Зимному зиму проводжали – весну зустрічали

Архів
74 переглядів

Із піснями, танками, смачними млинцями і катаннями на санях проводжали у Зимному зиму минулої неділі. Веселе і цікаве дійство «Зимонько прощай – весну красну зустрічай» підготували для своїх земляків місцеві аматори з будинку культури разом із директором Валентиною Гонтарук і художнім керівником Валентиною Юрчук.

А розпочали свято на вулиці, в центрі села, бо і гарна погода цьому сприяла. Ведучі Валентина Сівак і Людмила Католик запросили до гурту Зиму – Олену Панасюк, котра, заспівавши пісню, звільнила дорогу Весні (Олі Сівак), та її перепинили казкові герої – Лісовик (Юля Панасюк), Кікімора (Ірина Охрімчук) і Баба Яга (Людмила Прусніцька) – усі вбранні, мов з лісу прийшли. І оці дотепні жартівники вирішили, «що взимку краще лежати на печі, й жувати калачі, ніж тяжко працювати навесні», отож зачинили Весну на чотири замки. А за її звільнення попросили у глядачів – пісень, віршів, гуморесок…

Тут линули українські пісні від фольклорних колективів «Пісенне джерело» і «Молодички», жартували кумасі Лілія Гричук і Наталія Гонтарук. Дзвінкоголосим дивом назвав чотирічну Надійку Сівак начальник управління культури і туризму Дмитро Терьохін, котрого зачарував її голос. А глядачі і собі підтанцьовували, дружньо плескали у долоні та частувались запашним чаєм із самовара та смачними млинцями – усе приготували пісенні «Молодички». А дітвора мала не менш цікаву забавку – усіх  охочих возив на санях, запряжених кіньми, Олексій Щербінський з Горичива.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up