На головну Новини Учні 1 вересня підуть тільки у ті школи, де будуть бомбосховища

Учні 1 вересня підуть тільки у ті школи, де будуть бомбосховища

9

Розпочати навчальний рік у школах із 1 вересня. В університетах — з 15 серпня, за винятком перших курсів, рекомендує уряд.

«Навчальний рік розпочнеться 1 вересня в очному режимі. Питання складне, адже пов’язано з безпекою наших дітей. Безпекова ситуація в країні різна, і вже зараз зрозуміло, що на прифронтових територіях повернутися до очного навчання неможливо, а тому там продовжиться онлайн-формат. Так само як і на окупованих територіях», — відзначив Прем’єр-міністр.

- реклама -

Місцева влада має пропрацювати весь організаційний процес і очної, і змішаної форми навчання. Міністерствам освіти і науки, внутрішніх справ, розвитку громад та територій, ВЦА доручено забезпечити довезення дітей до шкіл, а також безпеку в закладах освіти. Органи місцевого самоврядування повинні: організувати регулярні навчання з евакуації учнів до сховищ та уроки безпеки;  візуалізацію шляху до безпечних місць в усіх закладах освіти; у сховищах повинні бути всі умови для перебування та навчання; у кожному освітньому закладі має бути тривожна кнопка на випадок надзвичайної ситуації.

ДСНС має найближчим часом завершити розробку типових протоколів безпеки, а далі ВЦА мають затвердити на їх основі індивідуальні протоколи безпеки для кожного закладу освіти та ознайомити з ними учнів та батьків

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

вісімнадцять + 13 =