Новини
Сьогодні
23.04.2024
22.04.2024

Учнів гімназії налаштовуватимуть на позитив “корисні” знаки

Архів
11 переглядів

Новий проект «Корисні знаки» представили учні 11 класу гімназії ім. О. Цинкаловського Аліна Назарук та Владислав Іщук. Тепер на подвір’ї навчального закладу учнів, учителів, батьків, а також гостей школи зустрічатимуть таблички зі змістовними та цікавими написами, за своєю формою подібні на справжні дорожні знаки. Представляючи проект, Владислав зазначив, що  до його реалізації долучились адміністрація гімназії та учні.

24 “корисні” знаки є різні за змістом і поділяються на три групи: інформаційні – з мудрими висловами  відомих людей, спонукальні – дають поштовх до дії, та заборонні. Так,  читаючи перші – закарбовуються у пам’яті цінні поради та рекомендації. Закликають усміхатися, мріяти, творити і просто дарувати добро та радість – спонукальні. Заборонні підказують, чого не варто робити і від чого слід відмовитись. Наприклад, не запізнюватись на уроки, не смітити, не ображатися…

Загалом, мета проекту – покращити настрій учнів  і налаштувати їх на позитив. Щодо самих гімназистів – проект вони оцінили і задоволені результатом. Кажуть, тепер будуть зважати на написи і слідуватимуть їхнім рекомендаціям.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up