На головну Новини Удень тепло відключатимуть

Удень тепло відключатимуть

69

На сторінці КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» у фейсбуку розміщено інформацію, що підприємство продовжує надавати тепло в оселі для уникнення захворювань серед жителів міста. Послуги з опалення будуть надаватися в нічний час доби при пониженні температури зовнішнього повітря нижче +10ОС. Удень опалення призупинятиметься.Споживачам  зроблять перерахунок наданих послуг  відповідно до законодавства, ідеться у повідомленні.

За коментарем ми звернулись до директора підприємства Сергія Коби, він пояснив, що для завершення опалювального періоду необхідні три доби з середньозваженою температурою вище +8ОС, чого ще не було. А також є інша норма, яка передбачає відключення опалення, якщо температура повітря перевищує +10ОС.

- реклама -

Нині удень і справді високі температури, та нічні досить низькі, і за прогнозом у найближчі ночі буде холодно. Отже, уночі опалення буде (при температурі, нижчій за +10 ОС), а вдень є законні підстави його призупиняти – на 12 годин на добу.
– Прийнято попереднє рішення вдень опалення відключати повністю, у місті будинки переважно з тепловими лічильниками, отож зайвого за тепло споживачі не платитимуть. Та є ще моральний бік питання. Якщо вдень 16, а вночі 4-6 градусів, у квартирах буде досить холодно. У понеділок середня добова температура зафіксована у 6,1 градуса.

Наразі немає рішень ні обласної, ні міської адміністрацій, що є обов’язковим для завершення чи призупинення сезону. Відомо, що у Нововолинську і Луцьку такі рішення прийняті, не знаю, чим там керувались. Сьогодні був нуль зранку. Як при такому стані речей залишити людей без тепла? Тим паче, у державі складний епідеміологічний стан.

Одні телефонують: «Чого палите, надворі ж жарко». Інші: «Чого не палите, адже холодно?» Під усіх підлаштуватись не можемо. Дотримуємось законодавства і нормальної людської етики. Для лікарень, поки не стабілізується вдень і вночі температура, правильно було би подавати тепло обов’язково, – пояснив Сергій Коба.

Світлана КОШИРЕЦЬ.

P. S. Тепловики нагадують також, що на період карантину
на підприємстві тимчасово обмежено прийом споживачів. Оперативно отримати консультацію з питань щодо нарахування, заборгованості та передання показів лічильника можна за телефонами 3-52-05, 0630413782, vvptm7@urk.net,
(відділ розрахунків зі споживачами). Для ліквідації аварійних
ситуацій слід звертатися в аварійно-диспетчерську службу- 3-55-80,0633217996. Приймальня директора – 3-59-07.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

18 + 4 =