Новини

Україна на блокпосту: Сергій Шишкін представив нову пісню

Архів
57 переглядів

Із музичним подарунком до першого Дня Державності та іменин рідного міста виступив Заслужений діяч мистецтв України, бард-піаніст Сергій Шишкін. Він презентував нову пісню, присвячену відважній боротьбі українського народу у війні з росією. Називається вона «Україна на блокпосту».

У преамбулі до твору музикант підкреслив, що історія міста Володимира тісно пов’язана з історією української державності, а також нагадав, що у свій час він зумів переконати міську владу, аби заснувати фестиваль «Володимир», прив’язавши його проведення до 28 липня – дати, яка вважається іменинами міста.

Сама ж пісня – нагадування про столітню боротьбу нашого народу проти «сусіда», який не хоче жити по людських законах. Як 800 років тому орда зі сходу палила Київ, Чернігів, Володимир, Галич, так і тепер вона палить Київ, Чернігів, а ще – Бучу, Маріуполь, Миколаїв, Харків. І знову, як і колись, Україна мусить стояти на блокпосту, оберігаючи весь західний світ від цієї навали.

Нова пісня Сергія Шишкіна, хоч і стосується важкої, трагічної історії та дійсності, пронизана впевненістю у тому, що ми, українці, «подолаєм цю босоту». Маестро також додав певної родзинки в музичному її оформленні – виконував її, граючи одразу на двох клавішних інструментах.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up