Новини

Україна починає зернові перемовини з Польщею

Бізнес
350 переглядів

Польща готується до початку технічних перемовин з Україною щодо видачі експортних ліцензій для постачання українських агротоварів до Польщі.

За словами міністра сільського господарства Польщі Чеслава Секерського, переговори розпочнуться за кілька днів і це покладе край суперечці про торгівлю між Варшавою та Києвом, повідомляє polskieradio24.pl.

«Наші фахівці з Мінсільгоспу поспілкуються з фахівцями Мінсільгоспу України і обговорять подробиці. Будуть ліцензії, які визначатимуть обсяг експорту. У цих ліцензіях також буде вказано одержувача і куди спрямовуються товари. Ми хочемо його трохи формалізувати, але при цьому організувати торговельні потоки. Ми також будемо власниками цих ліцензій і будемо перевіряти ввезення цих товарів до Польщі», — сказав він.

Якщо Польща та Україна досягнуть угоди з питань верифікації українських агротоварів — це означатиме торговельні обмеження. Тоді як угода ЄС з Україною покликана лібералізувати торгівлю. Європейська Комісія, що відповідає за торговельну політику, не втручатиметься в польсько-українські переговори, резюмував Секерський.

Коментарі
Теги: зернові перемовини, Україна-Польща
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up