Новини

Україна повернула останки тіл 94 загиблих захисників

Війна, Головне
261 переглядів

На підконтрольну Україні територію вдалося повернути тіла ще 94 полеглих захисників. Про це Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими повідомив у Телеграмі.

Зазначається, що, згідно з нормами Міжнародного гуманітарного права, протилежній стороні передані тіла (останки) комбатантів, загиблих у зв’язку зі збройною агресією проти України.

Перевезення репатрійованих тіл та останків українських захисників до визначених державних спеціалізованих установ забезпечать Збройні сили України.

Надалі тіла будуть передані представникам правоохоронних органів і судово-медичним експертам для встановлення осіб загиблих.

Повернення полеглих оборонців на підконтрольну уряду територію здійснював Коордштаб у взаємодії із ЗСУ, Об’єднаним центром при Службі безпеки України, Міністерством внутрішніх справ, Головним управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій у Сумській області, Державною прикордонною службою й іншими представництвами структур сектору безпеки та оборони країни за сприяння та безпосередньою участю Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Коментарі
Теги: війна
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up