На головну Війна Українки Бельгії допомагають захисникам

Українки Бельгії допомагають захисникам

112

Об’єднання українок Бельгії не припиняє збирати і відправляти допомогу в Україну. Про це розповіла наша землячка пані Алла. «Знову збираємо ліки, перев’язувальні засоби та предмети особистого захисту для військових для відправки на Волинь. Майже щотижня наші перевірені волонтери перевозять сотні кілограмів гуманітарноï і медичноï допомоги, яка надходить від простих бельгійців, або яку ми купуємо самі», – пише у своєму листі жінка.
У травні до бельгійських українців долучилися відомі діячі культури з Украïни, які з концертами приïхали до Бельгіï. Зібрані на них кошти були відправлені на потреби української армії. Крім того, наші земляки організовують різноманітні благодійні акції, майстеркласи, ярмарки. Приємною подією, яка об’єднала українців у Бельгії і дала змогу зібрати кошти, щоб долучитися ними до наближення перемоги, став «Фестиваль хліба» у Брюсселі. На ньому продавали випічку, зроблену руками українських господиньок, та запашний мед з Полтавщини. Завдяки ярмарку вдалося зібрати 2018 євро, які скерували на допомогу нашим захисникам.

«Ці приємні моменти додають нам сил боротися і вкотре підтверджують, що весь наш український народ об’єднався і робить усе задля перемоги», – пише пані Алла.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

один × три =