Новини

Уперше Свідки Єгови відзначали своє єдине релігійне свято онлайн

Архів
108 переглядів

Цього року мільйони Свідків Єгови по всьому світі, в тому числі й мешканці Володимира-Волинського, вперше відзначали своє єдине релігійне свято — річницю смерті Ісуса Христа –-  онлайн, повідомоляють  у службі зв’язків з громадськістю Центру Свідків Єгови в Україні.

«Зазвичай у цей день проводиться спеціальне богослужіння, під час якого виголошується біблійна лекція про викупну жертву Ісуса Христа і її роль для сучасних людей. Присутні передають прісний хліб та червоне вино, чим всі охочі виражають свою вдячність за жертву Христа, – пояснює голова Керівного комітету Свідків Єгови в Україні Ілля Кобель. – Оскільки в країні діє державна заборона збиратися групами та проводити масові заходи у зв’язку з пандемію коронавірусу, Свідки Єгови відмовились від проведення Спомину звичним способом — у наших культових будівлях. Але пам’ятаючи про важливість цієї урочистості, ми вперше провели її за допомогою відеозв’язку. Кожна родина мала змогу самостійно приготувати прісний хліб та подбати, аби мати червоне вино, що є символами безгрішного тіла Христа і його пролитої крові».

Люди різних вікових груп доклали неабияких зусиль, щоб відвідати Спомин смерті Ісуса Христа онлайн. Літні особи взялися опановувати сучасні технології, а молоді охоче допомагали їм у цьому. Марія Богайчук, Свідок Єгови з Володимира-Волинського, якій 87 років, розповіла: «Такий спосіб проведення Спомину – новий і незвичний, але мені було дуже  приємно всіх побачити, і я щиро дякую Богові за можливість відзначити цю особливу подію разом з усіма». А мама одного зі СвідківЄгови з нашого міста, яка вперше була присутньою на Спомині, хоч і не поділяє поглядів сина, та зізналась, що побачене їй також дуже сподобалось.

«Хоча відзначення річниці смерті Ісуса Христа онлайн було абсолютно новим досвідом, воно перевершило всі сподівання, — підсумував Ілля Кобель. – 2020 року в Україні Спомин відвідало понад 230 тисяч Свідків та зацікавлених осіб. Цей досвід показує, що поклоніння Богу не залежить від жодних будівель. Ми й надалі налаштовані дотримуватись усіх вказівок влади, спрямованих на запобігання та протидію пандемії коронавірусу».

Наш кор.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up