На головну Новини Управління соцзахисту виграло судовий позов у Мінфіну

Управління соцзахисту виграло судовий позов у Мінфіну

36

Управління соціального захисту населення міськвиконкому виграло судовий позов до Міністерства фінансів, у якому просило зобов’язати відшкодувати кошти місцевому бюджету за надані на пільгових умовах послуги зв’язку. Так, Міністерство фінансів зобов’язується сплатити місцевому управлінню 58,5 тисячі гривень. Про це повідомляють на офіційному сайті міста.

У 2016 році, всупереч Бюджетному кодексу України, не було виділено субвенцію на послуги зв’язку, а потім, усупереч Конституції, держава відмовилася фінансувати ці пільги. У 2017 році, заручившись консультаційною та інформаційною підтримкою АМУ, управління соціального захисту населення Володимир-Волинської міської ради подало судовий позов до Міністерства фінансів України. У ньому висловило прохання визнати протиправною бездіяльність Мінфіну та зобов’язати здійснити відшкодування коштів місцевому бюджету за надані послуги зв’язку на пільгових умовах, передбачених чинним у 2015 році законодавством України.

- реклама -

Нещодавно Верховний Суд України задовільнив позов управління та визнав протиправною бездіяльність Мінфіну, яке зобов’язується сплатити управлінню соціального захисту населення міськвиконкому 58 тисяч 570, 96 гривні.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

девять − шість =