Новини

Урбаністичний конкурс креативних проектів оголосила «Самопоміч»

Архів
27 переглядів

Запропонуй свій варіант перевтілення одного з куточків нашого міста і виграй книжку відомого урбаніста та грошовий приз, – запрошує володимир-волинський осередок Об’єднання «Самопоміч». На своїй сторінці у Фейсбуці «самопомічівці» оголосили про конкурс «Акупунктура міста», головна мета якого – зібрати креативні пропозиції щодо облаштування міського середовища, об’єднати і підтримати їхніх авторів.

Акупунктура міста –це певні його куточки, особливості, точкова архітектура, яка привертає увашу і змушує зупинитися, закарбовується у пам’ять, як щось незвичайне, – це саме те, що визначає привабливість будь-якого населеного пункту. І Володимиру цього страшенно бракує, переконана депутатка міської ради Віра Сєргєєва, яка ініціювала цей конкурс.

– На жаль, немає в нашому місті спеціаліста, який би системно вивчав це питання, пропонував не просто хаотичні зміни – там дерева вирізати, там посадити, – а концепцію облаштування окремих вулиць і скверів. Я подавала депутатський запит із пропозицією ввести у структуру управління ЖКГ посаду дизайнера, який би займався такими проектам, і колеги-депутати цей запит підтримали. Натомість від керівника цього управління отримала відписку, мовляв, писати проекти можуть і студенти. Водночас пропозиції, подані цьогоріч на Бюджет участі, доводять, що у місті є вдосталь креативних людей, які мають цікаві ідеї щодо того, як зробити Володимир привабливішим, – розповідає Віра Сєргєєва.

Отож, організатори конкурсу пропонують усі хто вболіває за красу нашого міста, взяти участь у конкурсі перевтілень його куточків, показавши їх у форматі «як є» і «як може бути». В ідеалі, це фото або малюнки з двох частин «до» і «після» або два окремих фото з невеликим описом та адресою куточка.Голосування відбуватиметься на Фейсбук-сторінці Об’єднання «Самлопоміч» за «вподобайками» користувачів під кожним проектом окремо. Розміщуватиме проекти адміністратор сторінки. До закінчення конкурсу усі  будуть анонімними. Реклама окремих проектів не карається.

Конкурс стартував 14 грудня, проекти на розгляд прийматимуться протягом 50 днів за електронною адресою volodymyr-volynskyy-2@samopomich.in.ua . До слова, уже декілька креативних володимирчан надіслали свої ідеї. Інші ж мають ще вдосталь часу, аби втілити задуми у проектах і позмагатися за головний приз – книгу відомого урбаніста Жейме Лернера «Акупунктура міста» та грошову винагороду.

Віталіна МАКАРИК.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up