Новини

Урочиста академія у Міжнародний день історичних пам’яток

Володимирська, Громади, Лайфстайл, Новини
200 переглядів

З нагоди Міжнародного дня пам’яток та визначних місць у туристично-інформаційному центрі проведено урочисту академію.

Як зазначив директор ДІКЗ “Стародавній Володимир” Володимир Пикалюк,  цей захід за  участі представники міської, районної та обласної  влад організували, аби вкотре нагадати усім, хто відповідає за охорону пам’яток культури та історії, про цю важливу місію та привернути увагу до проблематики матеріальної культурної спадщини.

За вагомий внесок у збереження пам’яток культурної спадщини подяками міського голови нагороджено директора ДІКЗ «Стародавній Володимир» Володимира Пикалюка, релігійну громаду священномученика Йосафата Луцького екзархату УГКЦ в особі настоятеля отця Марка та громаду Різдва Христового єпархії УПЦ в особі архієпископа Матфея.   Подяку начальника ОВА Юрія Погуляйка  вручено керівнику заповідника “Стародавній Володимир” Володимиру Пикалюку, а грамоти департаменту культури, молоді та спорту – його науковим працівницям Орисі Остапчук й Анастасії Бабенко, а також працівниці заповідника “Луцький замок” Вікторії Лещук.

Очільниця відділу охорони культурної спадщини департаменту культури, молоді та спорту ОДА Вікторія Вігірінська присвятила свій виступ актуальним  проблемамту сфері охорони культурної спадщини. Захопливо розповіла про історико-культурну спадщину Володимира завідувачка сектором обліку, паспортизації та наукових досліджень адміністрації заповідника Світлана Фєдосєєва. Директорка ТІЦу Ірина Ковальчук презентувала віртуальний 3D тур містом, який доступний з допомогою спеціальних окуляр.

Після цього учасників академії запросили на реальну екскурсію містом, яку провели Орися Остапчук та Володимир Пикалюк. В історичному музеї про охорону та збереження пам’яток розповіли начальниці управління з гуманітарних питань Оксана Бігун та відділу культури і мистецтва Олена Омелюх.

Коментарі
Теги: "Володимир, історичні пам'ятки, Урочиста академія
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up