Новини

Урочистість  з  гордим  маєвом  прапора  і  хвилиною  мовчання

Архів
5 переглядів

   Традиційно у День Державного Прапора в парку Слов’янському відбулась церемонія підняття національного синьо-жовтого стягу, яке розпочалось із хвилини мовчання за загиблим володимирчанином, солдатом Василем Крищуком. В урочистостях взяли участь керманичі та представники  міської та районної рад, духовенство усіх конфесій та жителі міста.

Урочисте підняття прапора, як підкреслив міський голова Петро Саганюк, є символічним жестом, покликаним утвердити дух свободолюбивості українців, їх бажання бути господарями на власній демократичній землі.

Під звуки державного гімну, який виконував військовий оркестр, на флагштоці замайорів національний стяг. З нагоди Дня Державного Прапора та 27-ї річниці Незалежності України міський очільник вручив ряд нагород. Зокрема, грамотою ОДА нагороджено  першого заступника директора ТзОВ «Володимир-Волинський хлібозавод» Бориса Поліщука. Подякою голови ОДА відзначено  тренера ДЮСШ Юлію Семко. Почесними грамотами облради нагороджено директора ПрАТ «АТП-10707», Володимира Дячука та лаборанта клініко-діагностичної лабораторії Ірину Осіюк, . Почесні грамоти міської ради та премії отримали капітан Олег Здебський, вчитель англійської мови гімназії ім. О.Цинкаловського Віталій Кашубський,  лейтенант Григорій Устенко та медсестра ТМО Тетяна Шафатинська. Від імені усієї  громади з 96-річчям привітали ветерана УПА  Петра Мартинюка.

З вітальним словом до присутніх звернулась і ї РДА Наталія Василець. Вона відзначила, що попри всі труднощі українцям вдалося збудувати власну країну під синьо-жовтим стягом та втілити в життя мрію багатьох поколінь. Під цим знаменом ми досягаємо мистецьких та спортивних перемог, із цим прапором наші Герої-захисники сьогодні ідуть у бій, боронячи не лише територіальну цілісність усієї держави, а й відстоюючи мирне неба над домівкою своїх рідних.

Також за вагомий особистий внесок у становлення української державності, активну життєву і громадянську позицію та з нагоди  свят очільники краю вручили низку відзнак обласного та районного рівня жителям району.

Насамкінець з невеликою промовою виступив активіст Дмитро Себій, який наголосив, що українцям варто пишатись своєю етнічною приналежністю, а графа із зазначеною національністю має повернутись до державних документів та посвідчень особи.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up