Новини

Урочисто відзначили День ЗСУ

Архів
11 переглядів

День Збройних Сил України у Володимирі відзначили, як ніколи, помпезно та з розмахом – виставкою військової техніки, урочистостями за участі губернатора та концертом  із запрошеними артистами з усієї області.

На площі Героїв виструнчились у ряд військова техніка та зброя, яка ще зовсім недавно стерегла наш спокій на Сході країни, а нині тут, під мирним небом, демонструється задля втіхи та розваги володимирських дітлахів, які з особливим захопленням та цікавістю розглядають потужні машини. А неподалік симпатичні кухарі 14-ї бригади частують усіх охочих смачним солдатським обідом – гречкою з м’ясом та гарячим ароматним чаєм.

До будівлі районного будинку культури, де напередодні професійного свята ЗСУ відбулись основні урочистості, поволі стягуються люди у формі. Більша половина зали РБК «вкрилась» камуфляжем – кількасот бійців володимир-волинського з’єднання, котрі нещодавно повернулись у місце дислокації бригади, прийшли почути вітальні слова на свою адресу з уст перших осіб області та міста. Першим  слово узяв керуючий Володимир-Волинською єпархією УПЦ КП єпископ Матфей, котрий подякував військовослужбовцям за їхній щоденний подвиг, запевнивши, що церква завжди допомагатиме їм, як духовно, так і матеріально. Разом  із військовими капеланами, які неодноразово підтримували бійців на сході, він виконав  «Многая літа». Від імені духовенства УПЦ з привітальним словом для бійців виступив секретар єпархії архімандрит Сава.

Голова ОДА Володимир Гунчик відзначив, що за три роки українська армія встала з колін і нині може дати гідну відсіч колишньому «старшому брату», який має одне з найпотужніших військ у світі. Згадав і про волонтерів, чиє свято відзначається  5 грудня. Саме завдяки їхній невтомній праці та самопожертві, українські бійці, особливо на початках збройного конфлікту, мали у що одягнутись, що їсти та на чому воювати. Кільком  волинянам губернатор вручив відзнаки Президента України «За гуманітарну участь у антитерористичній операції», серед яких і двоє володимирчан – військовий  капелан Ігор Бігун та підприємець Андрій Кандиба.

На тому, що День ЗСУ особливий для нашого міста, де дислокується найбільше і найславетніше військове з’єднання на Волині, наголосив і міський голова Петро Саганюк. Він привітав військовослужбовців та волонтерів та вручив почесні грамоти та відзнаки двом десяткам військовослужбовців частин  А2892 та А1008. Із привітаннями та нагородами на сцену РБК вийшов і командир 14-ї бригади полковник Олександр Жакун. А насамкінець колективи та виконавці з різних куточків Волині подарували військовослужбовцям чудовий концерт.

Тетяна ІЗОТОВА.

Коментарі
Теги: 14 бригада, день ЗСУ
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up