Новини

Усі 200 хімічних балів!

Архів
38 переглядів

Володимирчанин Олександр Шевчук став одним із семи волинян, які зуміли набрати 200 балів у ЗНО з окремих предметів. Випускник школи-інтернату «Центр освіти і соціально-педагогічної підтримки» показав максимальний результат у тестуванні з хімії. Крім цього, він має дуже високі показники і з інших предметів – 195 балів з української мови, стільки ж із математики і 196 – із біології.

Успіхи хлопця у хімії добре відомі не лише в нашому місті, а й в області. У 8, 9 та 10 класах він займав треті місця на Всеукраїнських олімпіадах з хімії, а в 10 й 11 – другі місця у конкурсах-захистах наукових робіт МАН. Пройти цей шлях Сашкові допоміг вчитель хімії Юрій Гись, який багато працював зі своїм учнем не лише на уроках, а й в позаурочний час. Також випускник вдячний за підтримку своєму класному керівнику Ірині Ковальчук.

«І великою мірою своїми успіхами я завдячую навчальному закладу. Адже у нашій школі створені всі умови для навчання і розвитку, а шкільні лабораторії оснащені таким обладнанням, якому можуть позаздрити й деякі університети», – додає хлопець.

Продовжувати навчання Олександр Шевчук збирається у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Звісно, пов’язане воно буде із хімією, яку хлопець вважає цікавою, важливою і перспективною наукою. Але з факультетом поки що не визначився – має на прикметі декілька варіантів, серед яких і обиратиме.

Коментарі
Теги: 200 балів, ЗНО, Олександр Шевчук, освіта, хімія, Центр освіти і соціально-педагогічної підтримки, школа-інтернат, Юрій Гись
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up