На головну Інтерв'ю Усі вулиці відразу не заасфальтувати

Усі вулиці відразу не заасфальтувати

46

   У вівторок після оперативної наради міський голова Петро Саганюк звично зустрівся із журналістами місцевих засобів масової інформації і відповів на їхні запитання.

 

- реклама -

Доброю новиною за підсумками липня стало виконання бюджету на 120 відсотків і відповідно отримання додаткових надходжень до міської казни. За рахунок яких джерел? Міський бюджет виконано за всіма показниками, хіба лишень по кілька тисяч недоотримали надходжень державного мита та податку на акциз, який іде не напряму, а згодом повертається до бюджету.

 

Чи задовольняє міську владу хід ремонту доріг, який нині активно ведеться у місті? Не дуже, бо хотілося б, щоб мав він швидші темпи. Нині ще не завершено асфальтування вулиці Кривоноса, там виникли певні непередбачені труднощі, бо в окремих місцях ґрунт «грає», треба класти товстіше полотно, не закінчені роботи і на одній з вулиць за магазином «Берізка» у районі Зимнівської. Розпочали благоустрій території у НВК № 3, з чим теж не можна зволікати. Погодні умови добряче пригальмували хід цих робіт, тепер маємо все наздогнати, дорожні організації навіть у вихідні працюють.

 

   За матеріалами засідання міськвиконкому газета написала, що заасфальтовано вулицю Ольги Кобилянської, після чого до редакції телефонували її обурені жителі, мовляв, таких робіт там не виконано? Вони розпочаті, але справді не завершені. Є цьому об’єктивні причини, виготовлена проектна документація вимагає корегування у силу особливостей місцини, де розташована ця вулиця. Благоустрій цієї вулиці здійснюється  на умовах співфінансування з обласного і міського бюджетів – 50х50. Але перед асфальтуванням  доведеться перевірити і законність облаштування каналізацій у будинках жителів цієї вулиці. Сподіваюся, що до кінця року роботи тут будуть завершені. А щодо скарг, то їх нині багато: всі хочуть, щоб негайно заасфальтували саме їхню вулицю. Найближчим часом розпочнемо реконструкцію вулиці Івана Франка, яка вже конче її потребує.

 

А як просуваються справи із завершенням будівництва 44-квартирного будинку? Нещодавно був на цьому будівництві, роботи там ведуться, хоч їх темпи, м’яко кажучи, бажають бути ліпшими. Сподіваюся, що до Покрови, коли захисники Вітчизни відзначатимуть своє свято, цей будинок таки буде зданий в експлуатацію.

 

Восени повернеться до місця своєї постійної дислокації і військова бригада. Шефство над нею, а відповідно і надання необхідної допомоги здійснює область. Місто безпосередньо взяло під свою опіку зенітно-ракетний полк. Йому виділили 200 тисяч гривень на реконструкцію приміщень, цієї суми забракло, то на наступній сесії плануємо додати ще 90 тисяч. На всі прохання командування полку стараємося реагувати.

 

   Поширилась інформація у мережах, як у Луцьку спеціальною технікою очищають річку. Нам би теж таке не завадило. Безсумнівно, наша Луга потребує посиленої уваги. Але щоб взятися ґрунтовно за її очищення, треба у місті позакривати школи чи частину лікарні, бо кошти на це потрібні дуже великі. Щодо контролю за екологічним станом річки, то екологічні служби не відгукнулися на таке наше прохання, через кілька днів пошлемо муніципальних працівників, щоб обійшли береги і пошукали, хто побутові стоки чи сміття у річку кидає. Найближчим часом наведемо порядок на міському пляжі, який закріпимо за КП «Полігон». Там неподалік дорожники зрізали тополі і їх гілля попадало у річку, їм за це зроблено зауваження. Буде працювати кран, щоб повиймати це віття з Луги.

 

Закликали підрозділи міськвиконкому цього місяця працювати з подвоєними зусиллями. На що їх спрямовуватимете? Будемо відпочивати, коли знову дощі литимуть. А поки погода, багато чого треба встигнути. І житловий фонд до зими підготувати, і школи до початку навчального року проінспектувати, і заплановані вулиці і двори заасфальтувати… Бо кошти на все це є, але освоюються вони повільними темпами.

Антоніна МИХАЛЬЧУК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

пять + десять =