На головну Новини Успіх у всіх справах та починаннях, світлі думки і чисті помисли обіцяє...

Успіх у всіх справах та починаннях, світлі думки і чисті помисли обіцяє новий рік

275

2020 рік відкриває дванадцятирічний цикл східного календаря. Саме щур першим постав перед Буддою і вшанувався честі відкривати календар. На Сході щур є символом багатства, чистоти, добробуту та доброчесності. Тож в один голос астрологи прогнозують успіх у всіх справах та починаннях.  А ще 2020 рік стане часом металевої стихії, і тому  його покровитель має білий колір. Адже, в китайській філософії саме цей колір пов’язують з металом.  Отож господарем року  є білий, або срібний Металевий Щур.  Біле забарвлення покровителя року означає, що в наступаючому періоді пануватимуть в основному світлі думки і чисті помисли.

Гороскоп для всіх знаків зодіаку підкаже вам, чого можна очікувати в  новому році у всіх сферах життя. Наскільки успішно складеться кар’єра, хто розбагатіє в цей період, чи не підведе здоров’я, наскільки надійними будуть стосунки, хто зустріне своє кохання і які ще сюрпризи піднесе представникам кожного знака символ рок.

- реклама -

Овнів Рік Білого Щура потішить здійсненням заповітних бажань. Щоправда, для цього доведеться докласти зусиль, іноді на шкоду здоров’ю, адже символ року цінує працьовитість і не терпить ліні. Отримаєте відмінні можливості для кар’єрного зросту і розширення бізнесу – скористайтеся ними. Та й в коханні нічого не буде даватися дарма.

Тельці з головою і рогами підуть у роботу і побудову кар’єри. Щур тільки «за»  і всіляко підтримає. Але не забувайте про своєчасний і повноцінний відпочинок, інакше є ризик зіпсувати нервову систему і хребет. Також ваше слабке місце в наступному році – сімейні стосунки. Приділіть їм більше уваги.

Близнюки  можуть розраховувати на підтримку Білого Щура в багатьох сферах. Головне – вчасно розставити пріоритети, але тут ви повинні прислухатися до інтуїції. Займіться самоосвітою – вона стане в нагоді у трудовій діяльності, яку, до речі, зможете вдосконалити. Особисте життя вас порадує, і здоров’я не підведе.

Ракам в відкривається приваблива перспектива фінансового зльоту. Незважаючи на природну повільність, зумієте обійти конкурентів і зайняти хороше місце в сфері бізнесу. Ось тільки через зайнятості можуть дати тріщину особисті стосунки. Не забувайте про сім’ю. Спільний відпочинок піде на користь і почуттям, і здоров’ю.

Левам не звикати бути господарями життя, отже практично в усіх сферах зумієте домогтися всього, чого бажаєте. Чарівність, шарм і цілеспрямованість у цьому сприятимуть. А Білий Щур, відчуваючи таку владність, не перешкоджатиме.  Чекайте кардинальних змін, наприклад, в особистому житті недалеко і до весілля.

Дівам Білий Щур готує чимало вражень і відчуттів, в основному позитивних. У вирі яскравих подій, завдань, знайомств і спілкування не забувайте давати організму відпочинок, щоб не підвів неприємними збоями. В грошах не буде труднощів, а в родині – несподіваних поворотів. Навпаки, там все стабільно.

Терезам зірки радять налаштуватися на поновлення у багатьох сферах – від роботи до стосунків. Зміни багатьох відлякають і змусять засумніватися в обраному напрямку. Не переживайте, Щур щедро нагородить представників знаку за сміливість і спритність. Відпускайте застарілі ситуації, почуття і зв’язки.

Скорпіон у гонитві за легкими грошима, кар’єрним зростом або авантюрними пригодами ризикує не раз наламати дров. Стежте за своїми висловлюваннями, щоб не відштовхнути від себе близьких. Щур не потерпить уїдливості і може боляче покарати несподіваною самотністю. А ось здоров’я буде на висоті.

Стрільців у рік Щура підстерігають фінансові діри. Ви непогано заробляєте, але весь час виникатимуть непередбачені ситуації, що вимагають грошей. Не поспішайте хапатися за сумнівні пропозиції і міняти роботу – перегляньте бюджет і частіше довіряйте інтуїції і коханій людині. А друзі підтримають у складні моменти.

Козерогу  не позичати енергії та ентузіазму. Ви товариські, чарівні, життєрадісні, прагнете до нового і знань – за це Щур часто підкидатиме вам бонуси. Ви будете в центрі уваги, і нудьгувати вам не доведеться. Зверніть увагу на сигнали організму і не відмахується від можливих проблем.

Водолії  в рік Щура впадуть у стан умиротворення і спокою. У багатьох сферах – від роботи і фінансів до особистого життя – спостерігається стабільність і повний штиль. Здоров’я у повному порядку. Чого ще бажати? Хіба що продумати цікавий відпочинок для всієї сім’ї на відпускний час і втілити в життя плани, що давно виношуються.

Риб  підхопить хвиля новизни і додасть яскравих емоцій в сфері дружнього і партнерського спілкування і знайомств. Є  всі шанси вибудувати кар’єру, як ви того побажаєте. Але вже до середини року ризикуєте втомитися від цього виру – саме час відпочити.  Сім’я порадує стабільністю і романтичними почуттями.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

один + 6 =