На головну Новини Успіхи ліцеїстів на «Robo-Sumo»

Успіхи ліцеїстів на «Robo-Sumo»

271

Успішними виявилися для учнів ліцею «Центр освіти» Перші обласні змагання з робототехніки в категорії “Сумо” “Robo-sumo Волинь 2021”, які відбулися у Волинській науковій бібліотеці імені Олени Пчілки. Про це розповіли їхні наставники, керівники гуртка робототехніки Андрій Ничипорук та Олег Дзюба.

 Так перше місце у категорії «Дистанційно керовані роботи» посіли учні 8-В класу Ярослав Сьомак та Роман Карпешко. А в категорії «Автономні роботи» другі місця завоювали восьмикласник Захар Гаврилюк, другокласник Назарій Дзюба та шестикласники Ярослав Кордонець і Максим Гринишин.

- реклама -

Загалом на змаганнях зібралися понад 20 команд з різних куточків Волині, аби продемонструвати бойові можливості своїх роботизованих творінь, складених із… детальок «LEGO». В основі усіх конструкцій – стандартні елементи, доповнені блоками живлення та програмування, двигунами, маніпуляторами, давачами, тобто класичні кубики з електронікою. Саме з них учні й формували ботів, які боролися між собою. А «робо-сумо» дисципліну назвали, бо нагадує японську боротьбу, виграє той робот, який випхає противника за межі рингу.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

пять × два =