Новини

Успіхи «Любарта»

Архів
151 переглядів

Черговими спортивними здобутками відзначився клуб «Любарт», і з такої нагоди тут влаштували зустріч з першим заступником міського голови Ярославом Матвійчуком та журналістами.
Засновник цього клубу Володимир Подзизей найперше подякував досвідченим тренерам Юлії Семко (бокс) та Миколі Крайнову (силові види) за самовіддачу та наполегливість. Останній з них заняття у «Любарті» поєднує зі службою у прикордонних військах. Але такий щільний графік не перешкоджає йому виховувати чемпіонів, одним з яких є восьмиразовий рекордсмен України з пауерліфтингу Віктор Смичук, який нині готується до чергового турніру у Рівному.
Одна з кращих боксерок клубу Марійка Любах нещодавно здобула перемогу на чемпіонаті України і має усі шанси стати учасницею чемпіонату Європи та призерками стали Наталія Павловська та Ніна Наумова. Гордістю «Любарта» є семиразовий чемпіон світу Олександр Семенюк, член олімпійської збірної Василь Поліщук та інші.
Микола Сергеюк та Назар Квашук, яких тренує Микола Крайнов, захистили перші дорослий та юнацький спортивні розряди і перемогли в обласних змаганнях із гирьового спорту. А Ілля Кравчук, Валерій Мартинюк та Денис Бондарук в обласному турнірі з мікс-файту (бої без правил), у якому, до речі, брали участь уперше, не тільки гідно представили місто, а й стали призерами та володарями однієї срібної та двох бронзових нагород.
Для нарощення спортивних успіхів вихованцям клубу бракує інвентаря для занять. Зокрема, борцівського татамі для хлопців, котрі займаються змішаними єдиноборствами, боксерських рукавиць. Тож просили міську владу, а її нинішній високопосадовець Ярослав Матвійчук є колишнім вихованцем клубу, посприяти.

Жанна БІЛОЦЬКА.

Коментарі
Теги: бокс, Жанна Білоцька, клуб "Любарт", спорт
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up