На головну Новини Устилузька громада буде успішною, якщо нею керуватимуть люди, яким вона не...

Устилузька громада буде успішною, якщо нею керуватимуть люди, яким вона не байдужа, – Павло Карпюк

83

25 жовтня усі ми підемо на виборчі дільниці, аби обрати нову владу у своєму місті та селі. За місяці передвиборчої кампанії я зустрічався з багатьма мешканцями Устилузької громади, аби розповісти, які зміни чекають на громаду в разі обрання мене міським головою.

Щиро сподіваюсь, що ви зрозуміли мої наміри, мої сподівання, мою позицію. Дякую, що ділилися зі мною своїми проблемами та бідами. Що приходили на зустріч і в негоду, і облишивши нагальні справи.

- реклама -

Нині ж хочу попросити вас ще про одне – прийти у неділю на виборчі дільниці та зробити виважений вибір. Бо на цих виборах від вашого вибору ще залежить результат. На наступних уже може бути пізно. Саме від вашого вибору залежить, чи будуть дороги ремонтувати по 50 метрів чи по всій довжині, чи курсуватиме автобус, чи буде вуличне освітлення, чи буде інтернет у селі і якісне навчання ваших дітей.

Впевнений, Устилузька громада  буде успішною тоді, коли нею керуватимуть люди, яким вона не байдужа. Мені вона не байдужа. Це моя мала батьківщина, це громада, де я працюю, сію та збираю хліб і відкрито дивлюся в очі кожному з вас. І я знаю, що вона не байдужа кожному її жителю від Амбукова до Зорі, від П’ятидень до Коритниці.

Разом з тим, я упевнений, що зможу виконати свою передвиборчу програму та доповню її тими проблемами, які ви озвучували мені на зустрічах упродовж передвиборчої кампанії.

Чому я так впевнений, що зможу виконати ці обіцянки? Впевненості мені додає те, що зі мною йде команда людей від ВО «Свобода». Обравши цих людей до Устилузької міської та Волинської обласної рад я буду не один, а з командою однодумців.

Тож, шановні мешканці Устилузької громади, прийшовши на виборчі дільниці та взявши у руки бюлетені, зробіть усвідомлений вибір. Не імпульсивний, не на емоціях. А зважений і мудрий.

Не будьте байдужими – обирайте зміни! Не стійте осторонь – долучайтеся!

   Кандидат на посаду устилузького міського голови

 Павло КАРПЮК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

один × один =