На головну Новини Устилузька міська рада обмежить прийом громадян та закупить засоби захисту

Устилузька міська рада обмежить прийом громадян та закупить засоби захисту

62

Позавчора в Устилузі засідала протиепідемічна комісія, де було прийнято рішення всі пункти постанови Кабінету Міністрів та розпоряджень облдержадміністрації щодо роботи в умовах карантину взяти до виконання.

«У нас працювали цілодобові заклади торгівлі. Після закриття кордону ми обмежили їх роботу, до 22.00. Є два заклади громадського харчування, бар і ресторан, яким також заборонено проведення масових заходів, де буде понад 10 людей, це стосується ювілеїв, весіль, похорон тощо. Вони можуть готувати їжу на винос», – розповідає міський голова Віктор Поліщук.

- реклама -

Освітні заклади переведені на дистанційну форму навчання. Прийнято рішення щодо обмеження прийому громадян, центральні вхідні двері Устилузької міської ради тепер зачинені, відчиненими будуть лише двері із двору, де вказано контактні телефони, за яким відвідувач зможе зателефонувати, до нього спуститься черговий працівник установи. Там же є пандус для маломобільних громадян. ЦНАП працює у такому ж режимі.

Учора міський голова прийняв рішення про почергове відвідування працівниками апарату міської ради робочих місць. «Не будуть всі разом ходити на роботу, тим паче, що половина наших працівників доїжджає з інших населених пунктів, а нині відмінено регулярні рейси. Тож усіх почергово доставлятимуть на роботу транспортом міської ради.

Вже придбали дезінфікуючі засоби для всіх комунальних закладів, роздали керівникам освітніх установ. Збираємо бюджету комісію, а у п’ятницю проведемо позачергову сесію, де будемо виділяти кошти на забезпечення «первинки» усім необхідним індивідуальним захистом – і фельдшерів, і амбулаторію. Збільшимо кошти на соціальний захист населення у разі необхідності надавати матеріальну допомогу людям на лікування. Виділимо також кошти на придбання індивідуального захисту для працівників міської ради.

У разі потреби громадяни можуть телефонувати до інспектора військового обліку і цивільного захисту Катерини Півницької, телефон 93-5-22, або у ЦНАП: 3-49-10.

Світлана КОШИРЕЦЬ.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

8 + 4 =