Новини

Устилузькі школярі відзначилися у конкурсі «Мій рідний край»

Головне, Громади, Лайфстайл, Устилузька
538 переглядів

Щороку, за ініціативи ВГО “Союз Українок”, проводиться міжнародний конкурс” Мій рідний край”, який об’єднує молодь України і зарубіжжя і має на меті  досліджувати, аналізувати та порівнювати події і факти історії, повертати з небуття імена видатних особистостей, відроджувати гени свого роду, історичну справедливість.

Конкурсна комісія проаналізувала 84 прорецензованих наукових, дослідницьких, пошукових та творчих конкурсних робіт, які надійшли із шкіл, вищих та середніх навчальних закладів, МАН, позашкільних установ з 11 областей України, зокрема Волинської – 20.

Цього року участь у конкурсі взяли учні Устилузького ліцею. У номінації “Поетичний голос художньо-літературна творчість” перше місце посів Данило Цюпак за пошуково-дослідницьку роботу “Я виросту гідним сином тату”.  Ця його щемлива розповідь, до речі, була опублікована в газеті  «Слово правди». Вона  про  його рідних, яких забрала війна.

У номінації “Проблеми національного виховання та гендерної політики ” Дарія Басюк теж посіла перше місце  за пошуково-дослідницьку роботу ” Історія шкільництва в Устилузі”.

Їхньою науковою керівницею була Тетяна  Василенко, яка прищеплює своїм вихованцям почуття палкої любові до рідного краю,долучається до  виховання справжніх патріотів  України.

Коментарі
Теги: "Мій рідний край", переможці, Устилузька школа
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up