Новини

Устилузький ЦНАП став на ноги і зробив успішні перші кроки

Архів
3 переглядів

Учора виповнився  рік центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Устилузької міської ради.

Саме 18 квітня 2017 року відбулось офіційне відкриття ЦНАП в реконструйованій частині приміщення міської ради. Центр відкрито за фінансової підтримки Федерального уряду Німеччини в рамках проекту «Реформа управління на сході України» за участі німецької урядової компанії Deutsche Gesellschaftfür Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH з метою забезпечення доступності, комфортності та спрощення одержання адміністративних послуг жителями Устилузької об’єднаної міської територіальної громади.

Минув рік нашої спільної роботи. Бо ЦНАП – це невід’ємна частина нашого життя, він відкриває перед нами можливість спілкуватися з різними людьми, допомагати їм долати бюрократичні перешкоди на шляху вирішення щоденних життєвих справ, відчувати себе потрібними, бути в курсі важливих подій і просто робить наше життя різноманітнішим і більш цікавим.

Нині центр надає 99 адміністративних послуг, підписано меморандуми і надаються послуги районних підрозділів Держгеокадастру, Державної міграційної служби та соцзахисту населення. Серед власних послуг популярні такі як реєстрація та зняття з  неї місця проживання, послуги РАЦС, реєстрація прав на нерухомість, земельні питання та безліч різноманітних довідок. В ЦНАП працює четверо  фахівців, крім того, ряд послуг надається  сімома старостами, які працюють в селах на територіях колишніх сільрад.

Торік центром надано  9128 адміністративних послуг.

Принагідно хочемо подякувати насамперед нашому керівництву, яке зуміло створити чудову команду та забезпечити нас європейськими умовами праці. Окрема подяка керівнику проекту «Реформа управління на сході України» Тарасу Журавлю і всьому його колективу, експертам Роману Матвійчуку та Ларисі Карп’як.

Центр не зупинятиметься на досягнутому, прагнутиме до  подальшого розвитку, створення  комфортних умов для працівників та відвідувачів.

Олег ВАСИЛЕНКО,

начальник центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Устилузької міської ради”

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up