Новини

Увага! Змінені тарифи на теплопостачання

Архів
4 переглядів

ПТМ “Володимир-Волинськтеплокомуненерго” подає уточнену інформацію про намір здійснити зміну діючих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів.

Інформація про розмір розрахункових тарифів, подана в статті газети “Слово правди” № 45 за 9 листопада скоригована відповідно до пп. 2.8, 2.10 наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30 липня 2012 року № 390 “Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад”.

Розрахункові тарифи (та відсоток підвищення діючих тарифів) на послуги підприємства становлять:

для населення: теплова енергія – 1553,36 грн./Гкал (+17,3%), послуга з централізованого опалення – 35,49 грн/кв.м (+4,6%), послуга з централізованого постачання гарячої води – 100,15 грн./куб.м (+31,2%);

для бюджетних установ і організацій: теплова енергія – 1987,46 грн./Гкал (+48 %), послуга з централізованого постачання гарячої води – 129,95 грн./куб.м (+83,2%);

для інших споживачів: теплова енергія – 2004,23 грн./Гкал (+14,5%).

Розрахунки тарифів здійснені згідно з Порядком формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженим постановою КМУ від 1 червня 2011 р. № 869 “Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги”.

Ознайомитися з додатковою інформацією щодо планових тарифів на теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води можна на офіційному веб-сайті Володимир-Волинської міської ради.

Зауваження та пропозиції щодо нових тарифів приймаються за адресою: 44700, м. Володимир-Волинський, вул. Сагайдачного, 19, e-mail:vvptm@ukr.net, ПТМ “”Володимир-Волинськтеплокомуненерго”.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up