На головну Новини В аутсайдерах за кількістю декларацій, але тимчасово

В аутсайдерах за кількістю декларацій, але тимчасово

15

Триває кампанія з вибору сімейних лікарів, педіатрів та терапевтів, котра стартувала у квітні цього року. Тож кількість українців, які уклали декларацію з лікарем первинної ланки, невпинно зростає. Зокрема, на Волині майже 481 тисяча громадян вже обрали свого сімейного лікаря. Згідно офіційної статистики Володимир-Волинський поки що пасе задніх.

   Станом на 4 вересня  декларації з сімейними лікарями уклали 480 тис. 968 краян. Найвищі показники спостерігаємо у Любешівському (82,2 %), Любомльському (55,3 %) , Шацькому (54,8 %), Рожищенському (53,9 %), Старовижівський (52,3 %), Луцькому (50,8 %) та Ратнівському (50,2 %) районах. Натомість серед аутсайдерів – Володимир-Волинський (24,3 %), Локачинський (35,2 %) та Турійський райони (37 %). Відтак, загальний відсоток підписаних декларацій в області становить 46,1.

- реклама -

Як пояснив головний лікар ТМО Олександр Клачук такі низькі показники виникли через те, що у медичній установі триває процес перереєстрації декларацій у зв’язку зі створенням нового комунального підприємства. Загалом декларації з сімейними  лікарями підписали близько 16 тисяч жителів міста та району.

Слід зазначити, що це перша подібна кампанія національного рівня. Вибір лікаря відбувається виключно за бажанням пацієнта та не прив’язаний до місця реєстрації громадянина. Обрати лікаря можна в медичному закладі, на якому є позначка «Тут можна обрати свого лікаря».

 

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотирнадцять − 4 =