Новини

В науково-дослідницьку експедицію «Водами Побужжя» вирушать школярі

Архів
4 переглядів

У рамках заходів до Всесвітнього Дня Землі школа-інтернат «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» організовує науково-дослідницьку експедицію для школярів області «Водами Побужжя». До участі у ній запрошують команди учнів 7-8 класів (3-4 учасники та вчитель) шкіл Локачинського, Іваничівського, Горохівського, Володимир-Волинського, Турійського районів.

У програмі експедиції – корисні і цікаві лекції на актуальні теми з галузі природничих наук, лабораторні дослідження і захопливі тематичні розваги («Географічний герць», «Біологічна мішень», «Фізичний трилер»). Команди-учасники повинні мати з собою проби води, узяті з природньої водойми (озеро, річка, джерело) – 1,5-2 літри. Проживання, харчування учасників та проведення заходів за кошти організатора та спонсорів.

Науково-дослідницька експедиція відбудеться за сприяння хімічного факультету Східноєвропейського університету ім. Л. Українки, Волинської обласної Малої академія наук, Національного еколого-натуралістичного центру, при підтримці народного депутата Ігоря Гузя, фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» та Володимир-Волинської міської ради.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
Реклама
keyboard_arrow_up