Новини

В останню дорогу провели  Героїв із двох громад

Архів
132 переглядів

У двох громадах району знову мешканці вбралися у жалобу. В Локачинській громаді провели в останню дорого померлого воїна, а в Нововолинській оплакують Героя, який загинув на фронті. Запам’ятаймо їхні імена!

Сергій Войтович (м. Нововолинськ)

Уродженець Луцька Сергій Войтович мешкав у Нововолинську. До лав захисників став одразу після початку повномасштабної війни – 28 лютого 2022 року. Служив молодшим сержантом Національної гвардії України.

«Він мав декілька серйозних поранень, які давали підставу не воювати. Герой відповідав:  «Я не можу лишити своїх побратимів». І ось результат: діти без батька, жінка без чоловіка, а країна з Героєм. Це приклад, наскільки люди віддані своїй країні. Слово «Герой» –  це надто мало, як для таких військових і їхніх вчинків. Низький уклін і величезна повага герою і його сім’ї!», – пише у фейсбуці його товариш Олексій.

Сергій Войтович загинув 11 вересня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Роботине Запорізької області. Родина втратила люблячого сина, турботливого батька та чоловіка. Герою був 41 рік.

Микола Ковальчук (с. Коритниця, Локачинська ТГ)

Сумна звістка прилетіла зі сходу в Локачинській громаді: у Дніпропетровській області помер Микола Ковальчук, житель села Коритниця. Чоловік був мобілізований до лав ЗСУ і захищав рідну землю від ворога, не шкодуючи сил і здоров’я.

У померлого захисника залишилися мама і сестри. Земляки зустріли похоронний кортеж, схиливши голови у пошані. Поховали воїна у його рідному селі – Коритці. У Локачинській громаді оголошено три дні жалоби.

Редакція газети «Слово правди» висловлює глибокі співчуття рідним і близьким загиблого і померлого захисників. Вічна шана і память Героям!

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up