Новини

В останню дорогу провели захисника з Благодатного

Архів
4 переглядів

Смерть забирає наших героїв – тих, хто відважно боронить Незалежність нашої країни. Минулого тижня в останню дорогу провели померлого воїна із селище Благодатне Нововолинської громади.

Віталій Горліковський  (смт. Благодатне, Нововолинська ТГ)

Для 48-річного Віталія Горліковського із селища Благодатне захист України не був абстрактним поняттям: ще коли росія  вперше віроломно вторглася на східні терени країни, він став до лав війська. Служив на сході України у 2014-2015 роках, брав участь у бойових завданнях із захисту Батьківщини.

І з моменту повномасштабного вторгнення Віталій був з побратимами у строю. Служив у зенітно-ракетному полку, мав чітку патріотичну позицію, будував плани на мирне життя після української перемоги. Але не судилося… 17 серпня надійшла звістка про смерть захисника.

Віталія Горліковського оплакала колеги й побратими, сусіди і знайомі, дружина й діти. У пам’яті всіх, хто його знав, воїн залишиться прекрасною людиною і відданим патріотом України.

Редакція газети «Слово правди» висловлює глибокі співчуття рідним і близьким померлого захисника. Вічна шана і слава Героям!

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up