На головну Новини В Устилузі презентували «Гру про Полісся»

В Устилузі презентували «Гру про Полісся»

54

В Устилузі, на святкуванні Дня міста,  представили  проект «Гра про Полісся», що планується здійснити у рамках транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна.

Ця настільна гра має на меті популяризацію культурної  та природної спадщини обох прикордонних територій,  планується, що вона сприятиме зацікавленню молоді наших та інших європейських країн, і, звичайно,  залученню туристів. Український маршрут передбачає  ознайомлення з єдиним у світі музеєм композитора Ігоря Стравінського, будинком капітана Бєлянкіна, устилузькими ясенами, посадженими на честь скасування кріпосного права, католицьким костелом у цьому прикордонному містечку, а також із Шацьким національним природним парком та озером Світязь, іншими історичними цікавинками волинського Полісся.

- реклама -

Наразі оголошено торги, аби підібрати автора для розробки сайту, адже  «Гра  про Полісся» матиме і онлайн-версію. До кінця серпня  буде виготовлено по  120 комплектів гри на українській і польській мовах.  Загальний  бюджет проекту – 17, 6 тисячі Євро, з яких 15, 4 тисячі – профінансує грант  Європейського Союзу, 2,2 тисячі мають вкласти  учасники проекту.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

19 − один =