Новини

В УСТИЛУЗІ ШУКАЮТЬ «МІСІС ПЕНСІОНЕРОЧКУ»

Архів
7 переглядів

Енергійних, активних, творчих мешканок Устилузької ОТГ запрошують до участі у конкурсі «Місіс Пенсіонерочка». Жіночкам літнього віку пропонують продемонструвати свої таланти, господарський хист та вміння крокувати в ногу із часом і позмагатися за корону переможниці. Організувати таке незвичайне дійство взялися активні мешканки Устилуга Ярина та Наталія Лебедь і Олена Борух.

На учасниць чекають конкурси представлення і дефіле, вихід у вишиванках, демонстрація своїх творчих талантів і секретів сучасних господиньок. Останній, секретний конкурс визначить, як добре претендентки на звання «Місіс Пенсіонерочка» знають життя молоді і чи легко можуть знайти із онуками спільну мову. На учасниць чекають чудові призи, а переможниця отримає справжню корону!

Глядачі ж зможуть насолодитися цікавим і насиченим дійством, адже у програмі заходу заплановані виступи кращих колективів художньої самодіяльності і музичний сюрприз.

До участі в конкурсі запрошують усіх бажаючих жительок Устилузької ОТГ. «Реєструйтеся за номером 0730212026 і доведіть, що життя пенсіонерок може бути святковим і яскравим!» – кажуть організатори.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up