На головну Новини В Устилузькій громаді ремонтують школи й садочки, освітлюють вулиці

В Устилузькій громаді ремонтують школи й садочки, освітлюють вулиці

60

Ми зателефонували до міського голови Устилуга Віктора Поліщука, щоб розпитати про нинішні турботи громади та поставити запитання від нашої читачки.

Насамперед Віктор Ростиславович попросив подякувати жителям громади, що на Великдень свідомо поставились до дотримання карантину. «Розумію, що люди хотіли освятити пасхальні кошики, але все було розумно продумано, організовано так, щоб не відбулось ніякого скупчення. Ходять у масках, дотримуються відстані, дякую, що усі розуміють, що є небезпека і всі ми разом в унісон повинні дотримуватись правил, аби біда не прийшла у наш дім», – сказав він.

- реклама -

Розповів також про дезінфекцію місць громадського скупчення. Чимало громадян нині порушують питання, чому у тому чи іншому місці дорогу не покропили. Тож очільник громади пояснив, що дезінфікуючі засоби були закуплені у розрахунку до 24 квітня, а нині карантин продовжують до 11 травня, тому все і кругом покропити немає можливості. «Ми роздали по заправках, закладах торгівлі і старостам для їхніх сіл дезінфікуючі засоби, щоб вони обробляли також свою територію».

Віктор Поліщук дякує і мережі магазинів «АТБ», яка надала продуктові набори для малозабезпечених верств населення за підготовленими владою списками. У кожен такий набір від міської ради вкладали безплатно маску для захисту.

Хоч і важко працювати в умовах карантину, але й тепер уже проведено поточний ремонт харчоблоку НВК Хотячева, замінено електрообладнання у школі П’ятидень і в ДНЗ села Стенжаричі, відремонтували коридор і замінили двері в садочку Устилуга, ведеться нині ремонт харчоблоку у школі села Зоря тощо.

Подали на експертизу проектно-кошторисну документацію (на цьому тижні заявку розмістять на «Прозорро») щодо ремонту і будівництва доріг. Ідеться про вулиці Левченка і Чумовицького, дорогу загального користування місцевого значення Заріччя – Дарницьке – Амбуків. За цей час встигли зробити вуличне освітлення у Ізові та Рогожанах, замовлено ПКД для освітлення Лудина.

Також голові ОМТГ ми поставили запитання від читачки, яке вже озвучували кілька тижнів тому. Жінка нарікала на засміченість території поблизу залізничної станції в Устилузі. Віктор Поліщук пояснив, що, згідно з правилами благоустрою території міської ради, затвердженими рішенням сесії, поруч з названою територією є установи, на яких покладено обов’язок там прибирати: це залізнична станція і дві заправки. Їм були направлені відповідні приписи, адже вони мають прибирати не тільки своє, а й по п’ять метрів прилеглої території. Тепер у громаді є дільничний офіцер поліції, який буде далі вирішувати це через протокол, якщо територія і далі не буде прибрана.

Світлана КОШИРЕЦЬ.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

5 × 5 =