На головну Новини В Устилузькій ОМТГ борються не тільки з коронавірусом, а й із пожежами

В Устилузькій ОМТГ борються не тільки з коронавірусом, а й із пожежами

346

Устилузькою міською радою, як відомо, розроблено комплекс заходів, серед яких найважливішим є інформування людей про необхідність соціального дистанціювання, адже поки це єдиний спосіб знизити поширення інфекції.

У бюджеті Устилузької міської ради на 2020 рік передбачено мільйон 551 тисячу 973 гривні на боротьбу із коронавірусом, із них 680 тисяч – на придбання дезінфікуючих засобів;100 тисяч – трансферт Володимир-Волинській міській раді на придбання медикаментів, виробів медичного характеру, дезінфікуючих засобів індивідуального характеру для КП «Володимир-Волинське ТМО»; 20 тисяч – на довезення медичних працівників Устилузької ОМТГ до ТМО; 30 тисяч – трансферт центру первинної медичної допомоги для вжиття заходів на запобігання можливому поширенню на території Устилузької ОМТГ гострої респіраторної хвороби COVID-19; 221,5 тисячі – на виплату заробітної плати медичним працівникам ФАПів Устилузької ОМТГ, 500 тисяч – на виконання заходів програми соціального захисту населення ОМТГ на 2020 рік.

- реклама -

Щоденно здійснюється санітарна обробка територій громади: біля магазинів, аптек, лікарні, амбулаторії, ФАПів, АЗС, адміністративних приміщень та на вулицях міста.

Повідомляється, що більшість мешканців усвідомлюють необхідність дотримуватись умов карантину — ходять у медичних масках, респіраторах, одягають рукавички перед відвідуванням продовольчих магазинів. Однак є й такі, хто нехтує режимом самоізоляції, не дотримується розмежувальної відстані в чергах, люди ходять групами, гуляють містом, розпивають спиртні напої в громадських місцях серед білого дня… З порушниками карантину постійно проводить роботу дільничний інспектор Олександр Дем’яненко, нещодавно призначений на роботу в Устилузьку ОМТГ (на знімку).

Також на сайті громади нагадують, що лише за минулі два тижні на території громади було 9 пожеж, горіли ліси, суха трава біля доріг та на сільськогосподарських полях. Тож усіх закликають бути відповідальними у пожежонебезпечний період, не випалювати сухостій, минулорічне листя та сміття. Адже суха рослинність спалахує від найменшої іскри, пожежа може поширитись на великі території, знищуючи все на своєму шляху. Дотримання елементарних правил безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

сімнадцять − 8 =