На головну Новини Вагон курятини для постраждалих регіонів

Вагон курятини для постраждалих регіонів

17

Пресслужба володимир-волинської птахофабрики щотижня тезисно розповідає про те, що робить підприємство для забезпечення  гуманітарної  допомоги 

Наше основне завдання – це забезпечити українців курятиною, –  зазначають на підприємстві. Отож  Володимир-Волинська птахофабрика передала свою продукцію для всіх військових частин нашого регіону –  з ними контакт  тримають контакт напряму і за їхнім запитом доповнюють запаси.

- реклама -

 «Наша команда вперше (за останні 25 роки) завантажувала вагон поїзду – вагон курятини для найбільш постраждалих регіонів держави. Ми не вправі вирішувати, кому більше потрібна продукція, ситуацію в повному масштабі бачить Офіс Президента, тому надаємо продукцію для них, звідти вона розподіляється. В перший вагон ми завантажили курятини на 300 тисяч гривень (6 тонн). Продовжуємо співпрацювати й передавати курятину» – зазначаються на сторінці підприємства у Фейсбуці.

Крім курятини, допомагають  військовим транспортом, спецтехнікою.  Кілька днів тому  відбулася чергова відправка 20 тонн гуманітарної допомоги у вигляді продукції по різних регіонах країни: у Львівській області передали фарші для виготовлення пельменів і вареників волонтерами, для українських військовослужбовців та територіальної оборони; під Києвом роздали продукцію зі складу українцям (близько 5 тонн). Така ж ініціатива була проведена в Харкові, де зі складу роздали 70 тонн курятини. Також роздали близько 3 тонн курятини зі складу у Вінниці.

Для потреб наших військових передали індивідуальні аптечки. Дозамовили ще деякі посилки, однак про них пізніше, після того, як будуть передані на ЗСУ.Для військовослужбовців і територіальної оборони передали інструменти, запчастини для ремонту техніки, принтери, канцтовари та інші речі, які вони запросили.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

6 + девять =