Новини
Сьогодні
19.06.2024
18.06.2024

Валерій Залужним отримав ступінь доктора філософії

Лайфстайл
197 переглядів
Валерій Залужний

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний захистив дисертацію з права. Так він здобув науковий ступінь доктора філософії.

Про це свідчать дані NAQA.Svr – інформаційної системи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, – пише Громадське.

Зокрема, система відображає стан захисту дисертації як «ступінь присуджено». Сам захист відбувся в Національному університеті «Одеська юридична академія».

Оскільки дисертація й анотація до неї становлять державну таємницю у сфері оборони, державної безпеки та охорони правопорядку, то переглянути її неможливо.

А втім за ключовими словами відомо, що тема роботи Залужного пов’язана з військовою дисципліною, дисциплінарними проступками та стягненнями.

Публікації Залужного за темою дисертації також присвячені питанням військово-дисциплінарного законодавства. У роботах Залужний підписаний як аспірант кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу Академії Державної пенітенціарної служби. Головнокомандувач ЗСУ неодноразово приходив на заходи Академії, наприклад, з нагоди випуску її студентів.

Коментарі
Теги: Валерій Залужний
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up