Новини

Вандалізм у педколеджі

Архів
39 переглядів

У ніч проти п’ятниці вандали скинули з п’єдесталу погруддя Агатангела Кримського, який встановлено поруч із педагогічним коледжем, названим на честь нашого відомого земляка.

Директор навчального закладу Микола Савельєв звернувся з відповідною заявою до правоохоронних органів, утім наразі особи тих, хто поглумився над пам`ятником, залишаються невідомими.  

«На глибоке переконання ветеранів, випускників, працівників і студентів, ця подія не повинна лишитися непокараною. Отож наглядова рада коледжу оголошує винагороду у розмірі 5000 гривень за інформацію, фото чи відеоматеріали про осіб, що вчинили цей злочин.  Звертайтеся за телефонами 35555 або 102», – написав директор педколеджу на своїй сторінці у Фейсбук.

А вже за декілька днів у цьому ж навчальному закладі було скоєно ще один акт вандалізму – знову ж таки невідомі особи поглумились цього разу над дошкою загиблого Героя, випускника педколеджу Івана Пасевича, повикидавши квіти на землю та порозбивавши пляшки горілки поруч із пам’ятною дошкою.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up