На головну Новини Вандалізм у педколеджі

Вандалізм у педколеджі

53

У ніч проти п’ятниці вандали скинули з п’єдесталу погруддя Агатангела Кримського, який встановлено поруч із педагогічним коледжем, названим на честь нашого відомого земляка.

Директор навчального закладу Микола Савельєв звернувся з відповідною заявою до правоохоронних органів, утім наразі особи тих, хто поглумився над пам`ятником, залишаються невідомими.  

- реклама -

«На глибоке переконання ветеранів, випускників, працівників і студентів, ця подія не повинна лишитися непокараною. Отож наглядова рада коледжу оголошує винагороду у розмірі 5000 гривень за інформацію, фото чи відеоматеріали про осіб, що вчинили цей злочин.  Звертайтеся за телефонами 35555 або 102», – написав директор педколеджу на своїй сторінці у Фейсбук.

А вже за декілька днів у цьому ж навчальному закладі було скоєно ще один акт вандалізму – знову ж таки невідомі особи поглумились цього разу над дошкою загиблого Героя, випускника педколеджу Івана Пасевича, повикидавши квіти на землю та порозбивавши пляшки горілки поруч із пам’ятною дошкою.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

десять − три =