Новини

Вчились воювати як БАРСи

Архів
5 переглядів

На базі 14-ї окремої механізованої бригади відбулося інструкторсько-методичне заняття для командирів підрозділів військової частини з бойової армійської системи БАРС, що активно запроваджується в систему фізичної підготовки військовослужбовців ЗСУ і покликана якісно підготувати їх до виконання бойових завдань за призначенням у сучасних умовах. 

Комплексна система навчання БАРС яка включає в себе тактико-спеціальну, гірську, рукопашну, вогневу, медичну, психологічну підготовки та швидкісну стрільбу. Навики БАРСу – це вміле пересування на полі бою, ефективне використання зброї, виконання завдань в екстремальних ситуаціях, ведення рукопашного бою, контроль над перебігом будь-якої нештатної ситуації.  Іншими словами, бійці, які опанували систему БАРС, готові до реального сучасного ближнього бою, де не тільки вільно застосовують наявний арсенал, а й володіють собою в критичній ситуації, вміло імпровізують для знешкодження противника.

Одним із лідерів впровадження системи БАРС в підготовку армійських підрозділів є оперативне командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Нещодавно в ОК «Захід» пройшли збори за системою БАРС, в яких активну участь узяли військовослужбовці 14 бригади. Здобуті навики й знання вони успішно передали представникам кожного з підрозділів 14 ОМБр, а ті, в свою чергу, як позаштатні інструктори, навчатимуть особовий склад всіх підрозділів військової частини. Тож і мета інструкторського-методичного заняття, яке стало завершальним етапом навчально-методичних зборів із інструкторами бойової армійської системи – продемонструвати здобуті навики, а також можливості самої системи.

Військовослужбовці нашої 14 окремої механізованої бригади успішно опановують і впроваджують БАРС та інші нові методики й системи, адаптовані до реальних сучасних умов бою. Адже незабаром, після відновлення боєздатності, вони повернуться в зону проведення АТО, де на них чекає не один бій за майбутнє Батьківщини та мирне небо над головами українців.

Прес-служба 14 бригади

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up